The Sandman Dizisinden İlk Bakış Videosu Yayınlandı!

Yayın servisi savaşları kızışmaya başladıkça kaliteli içerik sayısında da büyük bir artış meydana geliyor. Her ne kadar çok fazla yere aynı anda abone olmak zor bir durum olsa da bu kadar fazla içeriğin el altında olması müthiş bir his. Netflix‘in merakla beklenen yeni dizisi Sandman‘den de ilk kez bir video izleyebildik. Dizinin ilk bakış videosunda Dream’in ortaya çıkışı gösterildi. 

Neil Gaiman’ın efsanevi çizgi roman serisi Sandman Evreni içerisinde yer alan yedi Endless’dan birisi olan Dream hikayenin merkezinde yer alacak. Morpheus olarak da bildiğimiz karakteri Tom Sturridge canlandıracak. Dizide ayrıca Death ve Lucifer gibi ikonik isimleri de göreceğiz. Mitoloji olarak her anlamda insanı hayrete düşüren Sandman, eğer çizgi romanın yarısı kadar bile epik olabilirse muhteşem bir dizi izleyeceğiz.

  • Sandman Dizisinin Tüm Kadrosu Belli Oldu

Diziyle ilgili en umut verici gelişme ise Neil Gaiman’ın doğrudan yapımcı ve yaratıcı ekipte yer alıyor olması. Henüz resmen yayın tarihi açıklanmasa da ilk bakış videosuyla birlikte dizinin yakın bir tarihte yayınlanacağı söylenmiş oldu. Amazon da Good Omens‘e ikinci sezonu yenilemişken önümüzdeki dönemlerde Neil Gaiman eserlerine bol bol doyacağız gibi gözüküyor. 

You may also like...