The Walking Dead: Survivors oyunu

Kapak resmi

Sadece hayatta kalmakla kalmayıp, Walker’larla dolu bir dünyada gelişmek için gerekenlere sahip misiniz? Rick, Michonne, Negan, Ezekiel ve Glenn gibi ikonik çizgi roman karakterleriyle yolları geçerek The Walking Dead dünyasını deneyimleyin. Walker ordularıyla savaşın ve yaşayanlarla savaşın. The Walking Dead olan uçsuz bucaksız evreni keşfederken hayranların en sevdiği yerleri ziyaret edin.

Bir yerleşim inşa edin, duvarlarını koruyun, savunmanızı oluşturun, malzemeleri toplayın, hayatta kalan diğer kişileri işe alın, ittifaklar kurun, ordunuzu eğitin, lider olarak itibarınızı artırın, diğer oyuncularla savaşın ve en önemlisi HAYATTA KALIN!

Oyun özellikleri:

The Walking Dead: Survivors, Skybound çizgi roman serisine dayanan resmi bir hayatta kalma strateji oyunudur.

Resmi Oyun – Rick, Michonne, Negan ve Glenn gibi unutulmaz TWD karakterleriyle karşılaşın. Yürüyüşçülerden hayatta kalın, diğer klanlara karşı savaşa gidin, sığınağınızı oluşturun, ordunuzu toplayın ve lider olarak itibarınızı artırın.

Strateji Oyunu – Görevler, sığınağınızı korumak ve hayatta kalmak için çok önemlidir. Malzemeleri toplayın, çiftlik yapın, eğitin, keşfedin, savaşın, yeni kahramanlar alın ve grubunuzun tıbbi ihtiyaçlarını karşılayın.

Savunma Oyunu – Barınağınız, onu yıkmaya çalışan Yürüteçler tarafından sürekli bir tehdit altındadır, bu nedenle savunmanızı buna göre oluşturmanız gerekecektir. Duvarlarınızı güçlendirin, engeller yerleştirin, savunma kulelerinizi inşa edin, hayatta kalanların oluşumunu kurun ve yerleşiminizi Walker ordusundan ve hayatta kalan düşmanlardan korumak için hayatta kalanların becerilerini stratejik olarak tetikleyin!

Sosyal Oyun – Yürüyüşçüler sadece başlangıçtı, ancak Negan ve Kurtarıcılar çetesi gerçek tehdit! Klan oluşturmak için diğer oyuncularla takım olun. Daha fazla bölge kazanmak ve Negan’a karşı savaşmak için bölgede çeşitli klan binaları inşa edin!

Keşif Oyunu – Yerleşiminizin etrafındaki alanı keşfetmek, yeni konumların, karakterlerin, öğelerin, kaynakların kilidini açmanın ve hatta dünya hakkında daha fazla şey öğrenmenin anahtarıdır. Nereyi keşfetmeli? Kime gönderilecek? Oraya vardıktan sonra ne yapmalı? Bunlar lider olarak yapmanız gereken seçimlerdir.

Ne var ne yok:
1. 6 Efsanevi Kurtulan eklendi;
2. Uzun Menzilli İletim Efsanevi Survivor havuzu optimize edildi;
3. Çarkıfelek etkinliğinde hayatta kalan parçalarının ödülleri optimize edildi