The Witcher 3 Güncellemesi Grafikleri Ne Kadar Değiştirecek? (Video)

 

The Witcher 3, yıllar sonra yeni bir güncelleme alacak. Ama bu güncelleme eski güncellemelerden çok farklı. Çünkü bu güncelleme sonrasında oyun revize edilecek.

Grafikler ve dokular yeni nesil donanımlara uygun bir hale getirilecek. Zaten güncellemenin Next-Gen adıyla çıktığını da biliyoruz. Kısa süre önce yeni güncelleme için videolu tanıtımın yapıldığından da söz etmiştik. Henüz güncelleme yayınlanmadı ama şimdi de bir karşılaştırma videosu geldi.

The Witcher 3 Grafikleri Ne Kadar Değişiyor?

ElAnalistaDeBits tarafından yayınlanan video, güncellemeden sonra oyunun nasıl değişeceğini gösteriyor.

11 dakikalık videoyu izlediğinizde, gelecek güncellemenin bir hayli etkili olacağını görüyorsunuz. Özellikle dokulara, gölgelere ve yansımalara dikkat etmenizi istiyorum.

Eski sürüme göre ciddi bir değişim söz konusu. Haliyle oyun biraz daha gerçekçi bir hal alacak diyebiliriz.

Kaçırmayın: The Witcher 3 Next-Gen Güncellemesi için Detaylar  

Özellikle ışın izlemenin aktif olduğu sahnelerde, daha gerçekçi bir yapı olduğu kesin. Bir kanadı bir tarafa, yeni nesil konsollarda da grafik deneyimi bir hayli gelişmiş duruyor.

Yani daha iyi grafiklere ve yeni bir The Witcher 3 deneyimine erişmek için herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmayacağız. Şunu da belirtmek gerekiyor ki artık gözümüz The Witcher 4 yapımında. Evet eski oyun güncellendi falan ama şu an geliştirme aşamasında olan The Witcher 4, daha büyük bir heyecan yaratıyor.

You may also like...