The Witcher 4 için Yeni Gelişmeler Açıklandı

   

Unreal Engine 5 oyun motorunun tanıtımı sonrasında CD Projekt Red, Epic Games ile yeni bir ortaklık kuracaklarını ve The Witcher 4 projesinin geleceğini açıklamıştı.

Yeni oyun motoruyla beraber geliştirilecek olması bile oyun için beklentileri arttırdı ve serinin hayranlarının heyecanlanmasına neden oldu. Fakat oyun için sadece bir görsel yayınlandı.

Duyuru ve duyuruyla beraber yayınlanan tek bir görsel. Haliyle gelecek yeni açıklamaları da bekliyorduk. İşte bu konuda ilk açıklamalar da gelmeye başladı.

The Witcher 4, Ön Geliştirme Aşamasına Geçiyor

Yakın zamanda bir önceki çeyrek için analizleri paylaşmak adına bir video yayınlanan firma, sonunda oyun için ön geliştirme aşamasına geçtiklerini belirtti.

Epic Games ile yapacaklarını ortaklık için çok heyecanlı olduklarını ve işleri hızlandırmak istediklerini belirten firma, yavaş yavaş fikirlerini işe dökmeye başlayacak.

Kaçırmayın: Sniper Elite 5 Çıktı!

Ön geliştirme aşamasının ise ne kadar süreceğini ya da ne gibi sorunlarla karşı karşıya kalınacağını kimse bilmiyor. Oyuna bir fon ayrılacak ve uzun bir geliştirme süreci başlayacak. Artık oyunu ne zaman görürüz bilemiyorum.

Grupa CD PROJEKT – wyniki finansowe za I kwartał 2022 r. | KOMENTARZ” width=”1320″ height=”743″ src=”https://www.youtube.com/embed/Hbi3UxvDkHA” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

Şu an için firma iş gücünün büyük bir kısmını, büyük güncellemenin yayınlanması için ayırmış. Yakın zamanda oyuna gelecek güncelleme ile yapım daha zengin bir hale gelecek ve hatalarından da tamamen kurtulacak deniyor.

Son olarak bir de anime tarzı bir içerik hazırlandığı belirtildi. Bu içerik ise Netflix platformunda yayınlanacak. Adı CyberPunk Edgerunners olacak denen içeriğin 2022 yılı içerisinde yayınlanacağının bilgisi verildi.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/the-witcher-4-icin-yeni-gelismeler-aciklandi-127953/ linkinden 28.05.2022 22:05:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...