Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction Ayrıntılar Yeni Oynanış Fragmanındaki Co-Op Özellikleri

 

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction için resmi oynanış tanıtım fragmanını yayınladı.

Oyun, Ocak 2022’de PlayStation 5, PlayStation, Xbox Series X | S, Xbox One, Stadia ve PC platformları için geliyor.

Ubisoft, derin bir operatör ilerleme sistemi, dört ayarlanabilir zorluk seviyesi, sürekli gelişen 12 harita, 13 dinamik görev hedefi içeren bir dizi işbirliği özelliği sergileyen serideki bir sonraki ana hat girişi için resmi bir oyun fragman videosu yayınladı. 90 silah ve alet, benzersiz bir dereceli mod ve ücretsiz lansman sonrası kapsamlı destek sunacak.

Oyuncular, Archæans olarak bilinen gizemli uzaylı yaratıkları ortadan kaldırmak için en fazla üç oyuncudan oluşan bir ekip kurmaları gereken REACT Ekibinin bir üyesi olarak başlayacaklar. 65’ten fazla silah, 10 eski Rainbow Six Siege teknolojisi ve 15 özel REACT ekipmanı. Kendi hızlarında ilerlemek isteyenler için tam solo deneyim yaşatacak bir mod da mevcut olacak.

Yabancı tehdide karşı koymak için, bireyler ABD genelinde dört farklı bölgeye konuşlandırılacak: New York, San Francisco ve diğer iki duyurulmamış bölge. Toplam 12 harita keşfedilebilir ve her biri önceki Rainbow Six Siege haritalarının kabaca üç katı büyüklüğünde olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha çeşitli oynanış ve daha fazla tekrar oynanabilirlik için farklı dinamik değiştiriciler eklendi.

Oyunun Epic Games Store sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tom-clancys-rainbow-six-extraction-ayrintilar-yeni-oynanis-fragmanindaki-co-op-ozellikleri-117043/ linkinden 25.08.2021 14:08:03 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...