Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction İlk Gün Xbox Game Pass’e Eklenecek

  arctis 7+   arctis 7+

Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal, taktiksel co-op birinci şahıs nişancı oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction‘ın

Çıkış yaptığı günden itibaren Xbox Game Pass‘e geleceğini duyurdu.

Ubisoft ayrıca Ubisoft+ abonelik hizmetini gelecekte Xbox platformlarına getireceğini bildirdi. Ubisoft+ abonelik hizmeti bir aylık ücretle 100’den fazla Ubisoft oyununa erişim sağlar. Bu hizmet ayrı bir abonelik olacak ve Xbox Game Pass‘in bir parçası olmayacak.

Rainbow Six‘in seçkin Operatörleri artık ortak bir düşmanla yüzleşmek için birleşti: Arkealar olarak bilinen son derece ölümcül bir uzaylı tehdidi. Bu sağlam ve tekrar oynanabilirlik sunan 3 oyunculu taktiksel eşli birinci şahıs nişancı oyununda hiçbir saldırı aynı değildir. Koruma bölgesinde ne kadar ilerlerseniz o kadar büyük ödüller kaparsınız ancak yanında daha yüksek risk getirir. Ganimetinizi almak için hayatta kalmanız gerekecek.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, 20 Ocak’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia ve Luna için çıkış yapacak.

Oyunun Epic Games sayfasına ulaşmak ve detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tom-clancys-rainbow-six-extraction-ilk-gun-xbox-game-passe-eklenecek-122062/ linkinden 06.01.2022 18:01:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...