Tormented Souls, PS4 ve Xbox One Konsollarına Geliyor

   

Yayıncı PQube ve geliştiriciler Dual Effect ve Abstract Digital Works, Tormented Souls‘un PS4 ve Xbox One için geleceğini duyurdu.

Oyun, 25 Şubat’ta PlayStation 4 ve Xbox One için ardından 14 Nisan’da Switch için çıkış yapacak.

Tormented Souls ilk olarak 27 Ağustos’ta PlayStation 5 ve PC için çıkış yaptı. 7 Eylül’de ise Xbox Series için piyasaya sürüldü.

Tormented Souls hayatta kalma korku klasikleri Resident Evil, Silent Hill ve Alone in the Dark gibi oyunlardan esinlenen bir yapım ve oyuncuların bu klasiklerde sevdiği özellikleri korurken gelişmiş görseller, kontroller ve dinamik kamera ile modern bir oynanış deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Winterlake’te kayıp ikiz kızları araştıran Caroline Walker’ın rolünü üstleneceksiniz. Caroline Walker bu araştırması sırasında başına gelen bir olay sonucu kendini terk edilmiş bir konağın banyosunda çıplak ve birtakım tıbbi ekipmana bağlı olarak bulur. Bu konak içerisinde çeşitli bulmacaları çözecek, gizli ve karanlık sırları ortaya çıkarak ve korkunç yaratıklarla karşılaşacaksınız.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/tormented-souls-ps4-ve-xbox-one-konsollarina-geliyor-123352/ linkinden 10.02.2022 21:02:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...