Two Point Campus, Microsoft Store’da Göründü!

 

Two Point Campus oyunu, Microsoft Store üzerinde ortaya çıktı ve resmi lansman öncesinde kullanıcılara tarafından sızdırıldı. Sayfa maalesef ki bu olay fark edildiği andan itibaren yayından kaldırıldı, ancak bu, Quarter To Three forumlarında bulunan paylaşımlar ile binlerce kişi tarafından görüntülemeye devam etti.

Açıklamadan, Two Point Campus’ün, öğrencilerin öğrenirken ve büyürken eğlendirecekleri “kulüpler, topluluklar, konserler” ile sadece birkaç saatten fazla idare edebilecekleri Two Point Hospital oyununun hasta bakımından bir çıkış olacağı anlaşılıyor. Two Point Campus, her zamanki üniversite kurslarınız olmadığı için Two Point Studio’nun tuhaf komedi anlayışından daha fazlasını içeriyor gibi görünüyor. Bunun yerine sızdırılan açıklamaya göre oyuncular “Şövalye Okulu” ve “Tükürük Gastronomi” konulu dersler alacaklar.

Gördüğümüz ekran görüntülerinden, Two Point Campus’un Two Point Hospital’a benzer yapı mekaniklerine sahip olacağı anlaşılıyor;

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/two-point-campus-microsoft-storeda-gorundu-113932/ linkinden 02.06.2021 15:06:13 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...