Valorant Mobile Duyuruldu!

 

Her ay bilgisayar ortalama 14 milyarın üzerinde oyuncunun vakit geçirdiği ve Riot Games’in sahibi olduğu Valorant artık mobil platformlara geliyor. Şirket yaptığı bir duyuru ile oyunun mobil platformlara geleceğini resmi olarak duyurdu.

Bu duyuruda, “Valorant Mobile” adından biraz daha fazlası ile Riot tarafından sağlanan çok az ayrıntı mevcut. Şimdilik, bu yeni oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği, bilgisayar tarafında bulunan ana oyundan ne kadar farklı olabileceği, hangi platformda kullanıma sunulacağı ve hangi bölgelerde kullanılabilir olacağı hakkında hiçbir bilgi henüz yok.

Valorant’ın baş yapımcısı Anna Donlon, Polygon’a konu hakkında Valorant Mobile sürümünün ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında soru sorulduğunda “tarihleri ​​onaylamıyoruz, ama umarım bu ikinci yılda görebileceğimiz bir şeydir” dedi. Yani bir süre daha bekleyeceğiz.

Mobil pazardaki büyük miktarda para ve potansiyel oyuncularla, bu eğilimin endüstri genelinde devam etmesini beklemek için birçok neden var. Riot, yakın zamanda League of Legends spinoff başlığı Wild Rift ile kendi mülklerinden birini mobil platforma başarıyla taşıdı, bu nedenle Valorant Mobile’ın emsal niteliğindeki çok sayıda örneği var.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/valorant-mobile-duyuruldu-114043/ linkinden 04.06.2021 14:06:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...