Wordscapes oyunu

Kapak resmi

💕Günde 10 dakika Kelime Manzarası oynamak zihninizi keskinleştirir ve sizi günlük yaşamınız ve zorluklarınız için hazırlar! 💕

Bir kelime oyununun bu metin bükümü muazzam beyin zorlayıcı eğlencedir. En iyi kelime arama, anagramlar ve bulmacalar ile modern kelime bulmacalarının tadını çıkarın! Rahatlamak ve zihninizi rahatlatmak için kendinizi güzel manzara arka planlarına bırakın.

Harfleri birleştirmek ve olabildiğince çok gizli kelime bulmak için kendinize meydan okuyun! Evden kaçmak ve beyninizi rahatlatmak için çarpıcı manzara arka planlarının kilidini açın.

Bu bağımlılık yapan kelime bulmaca oyununu denedikten sonra asla sıkıcı bir an yaşamayacaksınız! Bu çapraz bulmacayı bir kez oynayın ve sadece onu indiremezsiniz. Kelime bağlama ve kelime bulma oyunlarından hoşlanıyor musunuz? Bu son varış noktanız!

►Wordscapes’ın güzel yerlerini ziyaret ederek beyninizden uzaklaşın ve rahatlayın!
► Harfleri birbirine bağlayarak ve tüm gizli kelimeleri bularak kelime gücünüzü gösterin.
► 6.000’den fazla bulmaca ile kelime avına çık!
► Beyninize ve kelime bilginize meydan okuyun – bu bulmaca kolay başlar ve hızla zorlaşır!
► Bu anagram kelime bulmacalarını yenebileceğini mi düşünüyorsun? Basitçe başlarlar ama hızla yükselirler!
► Her seviyeyi sınırsız deneme ile kendi temponuzda alın. Tek kelimeyle eğlence ve rahatlama!

Wordscapes, 10 milyondan fazla insanın oynamayı bırakamadığı kelime avı oyunudur! En iyi kelime bulma oyunları ve çapraz bulmaca oyunlarını bir araya getiren bulmaca, kelime bağlantısı ve kelime anagram oyunları hayranları için mükemmel bir seçimdir. Kendinizi rahatlatmak için ziyaret edebileceğiniz tüm muhteşem manzaralardan bahsetmiyorum bile!

Word Stacks, Word Chums, Word Flowers, Word Mocha, Wordscapes Uncrossed ve Spell Blitz yapımcılarından en beğenilen kelime oyunu.

Hizmet şartları: https://www.peoplefun.com/terms

◆ Yeni Etkinlik! The Snowpack’i toplarken soğuk kuzeyi keşfedin.
◆ Yeni Etkinlik! Yeşil Orman, bulunmayı bekleyen sevimli hayvanlarla doludur.
◆ Hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve diğer optimizasyonlar