Yeni Call of Duty Modern Warfare 2 için Tanıtım Tarihi Sızdı

   

Geçtiğimiz ayın son günlerinde yeni Call of Duty Modern Warfare 2 oyunu için resmi bir duyuru yapılmıştı.

Twitter üzerinden yapılan resmi duyuru da çok kısa bir duyuru videosu yayınlanmış ve ek bir detay verilmemişti. Biz ek detaylar için resmi açıklama beklerken, yapımın ne zaman tanıtılacağı konusunda önemli bir sızıntı gerçekleşti.

Call of Duty Modern Warfare 2, Haziran Ayında Resmen Tanıtılabilir

Oyunun tanıtım tarihi hakkında Exputer tarafından paylaşılan bilgilere bakacak olursak, yeni oyun çok yakında tüm detaylarıyla karşımızda olacak.

Öyle ki raporlarda yer alan sızıntılarda yapımın Summer Game Fest kapsamında duyurulacağı belirtiliyor.

Kaçırmayın: RX 6950 XT TOXIC Özellikleri Gözüktü 

Bu da demek oluyor ki 9 Haziran tarihinde düzenlenmesi beklenen etkinlikle beraber yeni Modern Warfare 2 oyunu için de tüm detayları öğrenmiş olacağız.

Oyunun detaylı tanıtımı için sızdırılan bilgiler bu şekilde. Tabii ki resmi olmamakla beraber yapımın hikayesi konusunda da şimdiden bilinen bazı detaylar olduğunu da söyleyelim.

Call of Duty Modern Warfare 2

Resmi duyurunun yapılmasının ardından, daha detaylı bilgileri biz de paylaşmış olacağız. Artık sızıntılar doğru mu değil mi bunu da Summer Game Fest etkinliği gösterecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-call-of-duty-modern-warfare-2-icin-tanitim-tarihi-sizdi-127256/ linkinden 10.05.2022 15:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...