Yeni Need for Speed Oyunu için Önemli Sızıntılar Geliyor

   

Need for Speed hayranlarının merakla beklediği yeni oyunun bu yıl içerisinde çıkış yapacağı düşünülüyor. Evet resmi bir açıklama yok ama bu yönde de önemli ipuçları var. Yeni Need for Speed oyunu ne zaman çıkacak bir tarafa, oyuna ait olduğu iddia edilen görseller bile sızmaya başladı.

En son oyundan bir sahneye ait olduğu belirtilen kısa video, daha doğrusu GIF görüntüleri yayınlanmıştı. Şimdi ise oyunun haritası olduğu iddia edilen bir haritaya ait görsel sızdırıldı.

Yeni Need for Speed Haritası için Görsel Sızdı

Reddit üzerinden sızdırıldığı görülen harita önemli. Gerçekten oyuna ait mi değil mi bilmiyoruz ama haritaya bakacak olursak oyun, açık dünya yapısını tam anlamıyla ortaya çıkaracak gibi gözüküyor.

Kaçırmayın: PS5 için VRR Geldi

Belli noktalarda garajların ve numaralandırmaların da olduğu haritanın Lake Shore City olarak isimlendirilen hayali bir bölgeye ait olacağı da söylenmiş.

Serinin Most Wanted oyunundan beridir bu tip geniş haritalara alıştık ama eğer bu sızıntı doğruysa yeni Need for Speed oyununun haritası, şimdiye kadar sunulan en geniş oyun haritalarından biri olabilir.

Yeni Need for Speed

Zaten NFS oyunlarının yapısında da bu var. Dev bir şehir ve modifiye edilmiş arabalar. Oyun zaten bunun üzerine kurulu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-need-for-speed-oyunu-icin-onemli-sizintilar-geliyor-126785/ linkinden 25.04.2022 23:04:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

You may also like...